Polary medyczne damskie

ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

Ciepły, wygodny, a jednocześnie zgodny z obowiązującymi normami uniform do pracy, to marzenie wielu z nas. Praca w placówkach medycznych jest bardzo wymagająca i wiąże się z długimi dyżurami spędzonymi w szpitalu zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, właśnie dlatego odpowiedni strój jest taki ważny.

Odzież z polaru – idealne rozwiązanie dla każdego medyka

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór ubrań, jednym z nich są ciepłe polary. Wszystkie z nich wykonane zostały z w 100% z poliestru, dzięki specjalnej strukturze materiału skutecznie izolują od chłodu zapewniając tym samym noszącym je osobom wysoki komfort termiczny. Zarówno bluzy, jak i bezrękawniki charakteryzuje dość luźny krój, który gwarantuje swobodę ruchów, a jednocześnie ładnie podkreśla talię.

Polary medyczne – Eldan

Klientom oferujemy jedynie wysokiej jakości odzież, jej cechą charakterystyczną jest wysoki standard wykonania, a także technologie, które znacznie zwiększają wytrzymałość tkaniny. Polary zostały wyposażone w rygielki, które stanowią dodatkowe wzmocnienie dla szwów i kieszeni i zabezpieczają je przed rozerwaniem. Stebnowane szwy są odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniego fasonu, nawet mimo częstego prania, natomiast 5-cio nitkowy overlock sprawia, że szwy stają się bardziej elastyczne, a co za tym idzie odporne na pękanie, nawet podczas wykonywania wielu ruchów. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Klientów, dlatego w asortymencie dostępna jest odzież w rozmiarach od XS aż do XXL, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie.

Odzież z polaru – funkcjonalna i wygodna

Jeśli szukasz ubrań, które w pełni odpowiedzą na Twoje potrzeby, to świetnie się składa. Te które oferujemy wyposażone zostały w praktyczne kieszenie – zapinane na zamek błyskawiczny, dzięki czemu schowasz w nich cenne drobiazgi, np. klucze, identyfikator czy bloczek z receptami. Nasza odzież dostępna jest bazowych kolorach idealnych do pracy w szpitalu - białym, atramentowym i chabrowym w wersji tradycyjnej lub z kontrastową lamówką.