Bluzy polarowe

ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

Komfort w czasie pracy to klucz do tego, aby móc w pełni skupić się na wykonywanych obowiązkach zawodowych. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób pracujących w ośrodkach zdrowia, mniejszych gabinetach, przychodniach i troszczących się o zdrowie pacjentów. To właśnie z myślą o nich szyjemy specjalistyczną odzież, a w tym medyczne bluzy polarowe damskie.

Oto ubrania zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę i komfort termiczny. To ciepłe bluzy polarowe medyczne damskie idealne między innymi dla lekarek, pielęgniarek, fizjoterapeutek.

Bluzy medyczne polarowe damskie – solidna odzież na długie lata

Tym, co wyróżnia nasze ubrania, są wytrzymałość i wysoka jakość tkanin wykorzystanych do ich produkcji. Kupisz u nas bluzy medyczne polarowe damskie, które:

  • doskonale się prezentują nawet po wielu praniach – to zasługa uszycia ich z wysokogatunkowego materiału;
  • są ciepłe – bluzy dla pań szyjemy z polaru o gramaturze 220 g/m2. Sprawdzają się one zimą, jesienią, w pomieszczeniach, na zewnątrz, a także podczas transportu medycznego;
  • są specjalnie wzmacniane – oferujemy stebnowane ubrania, których szwy wewnętrzne są wykończone pięcionitkowym overlockiem, a zewnętrzne rygielkami. Dzięki temu te ciepłe bluzy polarowe medyczne damskie nie prują się, przypadkowo nie rozrywają, nie pękają mimo ich częstego noszenia i to w różnych sytuacjach.

Jak są zaprojektowane nasze ciepłe bluzy polarowe medyczne damskie?

Praca w sektorze medycznym bywa trudna, wymagająca, dlatego projektujemy bluzy, które nie tylko zapewniają komfort, ale też ułatwiają wykonywanie obowiązków zawodowych. To ubrania:

  • z dużymi kieszeniami – znajdują się one poniżej pasa, tak aby móc mieć do nich jak najłatwiejszy dostęp. To pojemne kieszenie zapinane na zamek – można do nich włożyć niezbędne gadżety, drobiazgi bez obaw o to, że przypadkowo wypadną;
  • z wysokim kołnierzem – to zarówno osłona przed wiatrem, jak i stylowe wykończenie bluzy;
  • w modnym, kobiecym fasonie – są dopasowane do damskiej sylwetki.

Postaw na wygodę, wytrzymałość, stylowy projekt i wybierz nasze ciepłe bluzy polarowe medyczne damskie! Zobacz też spódnice medyczne oraz wygodne obuwie medyczne damskie!