Fartuchy medyczne męskie

ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

Zadbaj o swój komfort, pomogą Ci w tym dostępne w naszym sklepie internetowym fartuchy medyczne męskie. Oferujemy modele w kilku różnych fasonach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model idealnie pasujący do Twojej sylwetki. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na ten sięgający przed, czy za kolano.

Komfortowe fartuchy medyczne męskie 

Doskonale wiemy, że podczas długiego dyżuru wygoda ma ogromne znaczenie, właśnie dlatego, dostępne w asortymencie męskie fartuchy lekarskie i stomatologiczne wykonane zostały z oddychającej tkaniny, która dobrze przepuszcza powietrze, a przy tym niweluje pocenie. Co więcej, dzięki temu, że odzież tworzona jest z połączenia bawełny z poliestrem jest bardzo elastyczna, a jednocześnie nie rozciąga się w praniu. Stawiamy na dobrą jakość, ponieważ tylko taka odzież będzie wytrzymała na intensywną eksploatację - częste pranie czy zabrudzenia.

Fartuchy medyczne lekarskie i stomatologiczne dla mężczyzn

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, właśnie dlatego regularnie uzupełniamy ofertę o coraz to nowe produkty. Fartuchy medyczne męskie dostępne są w aż sześciu różnych rozmiarach od XS nawet do XXL, a także kilku kolorach. Miłośnikom tradycyjnych rozwiązań proponujemy białe i zielone, natomiast jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego postaw na te w odcieniu błękitu, turkusu lub malachitowej zieleni. Na naszej stronie znajdziecie też tabelę ze szczegółową rozpiską rozmiarów. Poznaj również bluzy medyczne męskie oraz męskie spodnie medyczne!

Doskonała jakość w jeszcze lepszej cenie

Miękki, delikatny, a jednocześnie odporny na rozdarcia materiał to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Nasza odzież została bowiem wyposażona w specjalne wzmocnienia. Jednym z nich są rygielki, zapobiegające pęknięciom i rozdarciom. Kitle lekarskie posiadają również stebanowe szwy, pełniące funkcję wzmacniającą, ale również odpowiadające za trzymanie fasonu, mimo intensywnej eksploatacji. Tym co wyróżnia naszą odzież na tle konkurencji jest 5-cio nitkowy overlock – jego zastosowanie sprawia, że ubrania stają się elastyczne, a co za tym idzie odporne na pękanie.

Poznaj naszą odzież medyczną męską oraz męskie obuwie medyczne!