Fartuchy ochronne flizelinowe

ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

W Eldan znajdziesz wszelkie niezbędne elementy odzieży ochronnej, które mogą być przydatne w trakcie pracy w placówkach medycznych i laboratoriach różnego typu. Do grupy tej z pewnością możemy zaliczyć fartuchy ochronne flizelinowe - wykonane z materiału o odpowiedniej gramaturze mogą śmiało stanowić jednorazową część zestawu ochronnego, minimalizującego kontakt z zanieczyszczeniami mogącymi przeszkodzić w pracy. Fartuchy tego rodzaju są używane w różnych dziedzinach medycznych. Są one szczególnie przydatne na oddziałach zakaźnych, gdzie personel medyczny nosi je w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób i infekcji.

Charakterystyka fartuchów ochronnych z flizeliny

Nasze fartuchy flizelinowe jednorazowe wykonane są z włókniny polipropylenowej klasy premium - gramatura 35-40 g/m2 sprawia, że fartuch jest odpowiednio lekki i przewiewny, a także chroni Cię przed zabrudzeniami, które mogą powstać w trakcie wykonywanych czynności. Rękawy i dekolt wykończone są elastycznym, bawełnianym ściągaczem; fartuchy ochronne z flizeliny przewiążesz dodatkowo w pasie troczkiem i dopniesz rzepem przy szyi dla maksymalnie komfortowego dopasowania.

Kupując fartuch flizelinowy od Eldan, masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości produkt o odpowiedniej elastyczności, dzięki czemu nie ulegnie on uszkodzeniu w trakcie pracy wymagającej intensywnej aktywności fizycznej. Fartuchy ochronne flizelinowe mogą być z powodzeniem stosowane w celu ochrony przed rozlanymi cieczami, substancjami chemicznymi i innych potencjalnie niebezpiecznych czynników podczas pracy w laboratoriach czy przetwarzaniu odpadów medycznych.

Dla kogo stworzone są fartuchy ochronne flizelinowe od Eldan?

Dla wszystkich, którym mogą przydać się w pracy! Fartuchy flizelinowe ochronne to produkt całkowicie uniwersalny. Dostępny rozmiar powinien dopasować się do każdego (do 140 cm obwodu klatki piersiowej), a jeśli interesuje Cię większy model, możesz także zamówić rozmiar XXL. W tym miejscu należy zaznaczyć, że prezentowane fartuchy flizelinowe jednorazowe nie są produktami sterylnymi - nie należą do kategorii wyrobów medycznych. Jeżeli więc poszukujesz dodatkowych możliwości zabezpieczenia się przed zanieczyszczeniami w trakcie pracy, koniecznie sprawdź nasze fartuchy ochronne flizelinowe - i nie zapomnij o wyposażeniu się w odpowiedni czepek medyczny oraz obuwie medyczne damskie lub obuwie medyczne męskie!