Joggery

ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

Strój lekarski wcale nie musi być nudny i nijaki. Wystarczy, że zdecydujesz się na spodnie medyczne joggery damskie z naszego sklepu. Dostępne modele wyróżniają się doskonałym połączeniem wysokiej klasy materiału, solidnego wykończenia oraz ciekawego wyglądu. Dzięki temu zyskasz jeszcze więcej energii podczas dyżurów, wizyt domowych czy po prostu wykonywania innych obowiązków. Oferowane przez nas joggery dla lekarek i pielęgniarek będą się świetnie prezentowały na Tobie, bo zapewniamy tak wiele rozmiarów – dopasowanych m.in. do Twojego wzrostu. Odkryj też pozostałe zalety medycznych joggerów damskich.

Wygodne i efektowne damskie spodnie joggery medyczne

W naszym sklepie znajdziesz medyczne joggery damskie, które są maksymalnie wygodne, a tym samym staną się Twoim ulubionym ubraniem podczas kolejnych dyżurów. Odpowiada za to nie tylko specjalnie wybrany materiał, ale również przemyślany projekt. Dzięki temu przekonasz się, jak praktyczne potrafią być spodnie medyczne. Joggery medyczne mają m.in. wygodny sznurek w pasie, który umożliwia dopasowanie ich do swojej sylwetki. Komfort podkreślają modele z elastycznymi ściągaczami. Podczas pracy z pewnością chętnie skorzystasz także z pojemnych kieszonek.

Uwagę przyciągają również atrakcyjne kolory joggerów dla pielęgniarek i lekarek. Z nimi zyskasz jeszcze więcej energii do pracy, a do tego dodasz pacjentom otuchy. Z pewnością taki efekt zapewniają chabrowe, różowe czy malachitowe spodnie. 

Z jakiego materiału są wykonane joggery medyczne damskie?

Trwała i przyjemna dla skóry dzianina jest niezastąpiona podczas pracy w służbie zdrowia. Dlatego zapewniamy poliestrowo-bawełniane damskie spodnie. Joggery medyczne mają też dodatek lycry, dzięki temu są tak elastyczne, a jednocześnie zapewniają Ci maksymalną swobodę ruchów. Dodatkowym atutem tej specjalnie przygotowanej tkaniny jest komfort, jaki zapewniają joggery dla pielęgniarek. Przy ich produkcji zastosowano m.in. stebnowane szwy. Sprawia to, że joggery medyczne damskie zachowają swój fason nawet po wielokrotnym praniu. Wykorzystano również rygielki, które zapobiegają przypadkowym przetarciom lub oderwaniom. Ponadto szwy są odporne na pękanie, abyś miała pewność, że spodnie dopasują się do Twojego szybkiego tempa i dynamiki Twojej pracy.

W naszej ofercie znajdziesz również wygodne obuwie medyczne damskie - zobacz nasze modele!