STUDENT

Skarpety SMART Skarpety SMART Skarpety SMART

Skarpety SMART

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 12,99 zł Od 12,99 zł
  • Tylko online
ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór odzieży medycznej dla studentów. To specjalnie zaprojektowana linia odzieży, która spełnia potrzeby i wymagania studentów kierunków medycznych. Ta kategoria obejmuje szeroki zakres ubrań i akcesoriów stworzonych z myślą o komforcie, funkcjonalności i profesjonalnym wyglądzie, niezbędnym w środowisku akademickim oraz w trakcie praktyk medycznych. 

Szeroka oferta odzieży medycznej dla studentów 

Odzież medyczna dla uczniów to oferta skierowana do przyszłych pracowników ochrony zdrowia, którzy już na etapie edukacji chcą przygotować się do zawodu i szukają wygodnych i odpowiednio dostosowanych ubrań do swoich codziennych zadań. Każdy element został zaprojektowany z myślą o spełnieniu standardów higieny i bezpieczeństwa obowiązujących w środowisku medycznym. Dzięki temu masz gwarancję zarówno wygody, komfortu jak i stylu w trakcie swojej nauki.

Nasz asortyment obejmuje ubrania dla studentów medycyny z wielu dziedzin. U nas znajdziesz między innymi:

  • bluzy, 
  • fartuchy,
  • czepki, 
  • spodnie,
  • obuwie. 

Wszystkie elementy możesz śmiało ze sobą łączyć, tworząc spójną całość. Co więcej, panie swoją “medyczną stylizację” mogą dodatkowo wzbogacić o spódnicę medyczną, natomiast panowie mogą zdecydować się na męskie bluzy medyczne.

Wysokiej jakości ubrania dla studentów medycyny 

W Eldan dbamy o to, abyś podczas pracy zawodowej lub praktyk medycznych czuł się w pełni komfortowo i swobodnie. Dlatego nasza odzież medyczna dla studentów została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji wykorzystano między innymi mieszankę bawełny i poliestru. Takie połączenie sprawia, że skóra oddycha, a Ty nie odczuwasz nadmiernej potliwości. Dodatkowo masz zapewnioną pełną wygodę wykonywania ruchów, dzięki czemu nic Cię nie krępuje. Możesz więc swobodnie pracować, nie martwiąc się, że nie będziesz w stanie czegoś wykonać. Przygotuj się na zajęcia w odpowiedni sposób, poznaj męskie fartuchy medyczne oraz damskie fartuchy medyczne!

Warto także wspomnieć, że nasze ubrania dla studentów medycyny zostały wyposażone w specjalne, dodatkowe przeszycia. Dokładnie mamy tu na myśli: 

  • rygielki, które odpowiadają za to, aby odzież była mniej podatna na wszelkiego rodzaju przypadkowe rozdarcia i oderwania. 
  • stebnowane szwy, które są dodatkowym wierzchnim przeszyciem. Odpowiadają za utrzymanie odzieży medycznej dla uczniów w niemalże nienaruszonym stanie nawet po naprawdę długim czasie użytkowania. 
  • pięcionitkowy overlock, dzięki któremu szwy stają się elastyczniejsze i odporniejsze na pękanie.