DODATKI

KELNERSKI KELNERSKI KELNERSKI

KELNERSKI

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 54,99 zł Od 54,99 zł
  • Tylko online
Pasek ELITE Pasek ELITE

Pasek ELITE

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 90,00 zł Od 90,00 zł
  • Tylko online
Plecak SMART Plecak SMART

Plecak SMART

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,99 zł Od 99,99 zł
  • Tylko online
Skarpety SMART Skarpety SMART Skarpety SMART

Skarpety SMART

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 12,99 zł Od 12,99 zł
  • Tylko online
Torba ACTIVE

Torba ACTIVE

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 100,00 zł Od 100,00 zł
  • Tylko online
ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, właśnie dlatego oferujemy nie tylko szeroki wybór odzieży medycznej, ale również akcesoriów. Wśród nich dostępne są między innymi czepki wykonane z połączenia bawełny (50%) i poliestru (50%), które są powszechnie stosowane zarówno przez lekarzy, jak i pielęgniarki. Ich zastosowanie jest niezbędne podczas operacji, ponieważ zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, a jednocześnie chroni włosy przed zabrudzeniem. W naszym sklepie internetowym, dostępne są w wersji jednokolorowej, ale także w różnobarwne wzorki. Takie rozwiązanie sprawia, że nadają się nie tylko dla lekarzy, ale również dla dentystów czy weterynarzy.

Niezbędne dodatki dla pracowników medycznych

Lekarze każdego dnia narażeni są na kontakt z bakteriami oraz różnego rodzaju patogenami, dlatego w celu zapewnienia jeszcze lepszej higieny pracy stosuje się fartuchy medyczne jednorazowe. Noszenie ich zmniejsza ryzyko przenoszenia się bakterii, wirusów i innych chorobotwórczych drobnoustrojów, a także występowania infekcji. Dostępne w naszym sklepie fartuchy flizelinowe wyposażone zostały w praktyczne ściągacze, umieszczone przy dekolcie i mankietach, a także rzep przy szyi, który sprawia, że fartuch nie odstaje. Oferujemy je w rozmiarze uniwersalnym, ale również XXL.

W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych produktów. Polecamy przede wszystkim damską odzież medyczną, a także męskie ubrania medyczne. Zdecydowanie warto sprawdzić!