Spódnice medyczne

ELDAN Sp. z o.o. sp. k. Opinie z ekomi-pl.com

W pracy chcesz czuć się wygodnie, ale też wyglądać estetycznie? Profesjonalny wizerunek, szczególnie w zawodach medycznych, jest ważny. Dobrze dobrana odzież medyczna damska podkreśla kobiecy wygląd, a jednocześnie sprawia, że nawet po kilku godzinach pracy kobieta nadal prezentuje się dobrze. Proponujemy bogaty wybór spódnic medycznych, które doskonale komponują się z różnymi innymi elementami odzieży medycznej – bluzami medycznymi damskimi czy damskimi fartuchami medycznymi. W naszym asortymencie znajdują się spódniczki medyczne w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Spódnice medyczne dla pielęgniarek, lekarek i personelu medycznego

Spódnice dla pielęgniarek i lekarek zostały odpowiednio zaprojektowane, tak aby pasowały do figury każdej kobiety. W asortymencie mamy model ołówkowy i klasyczny, o długości do kolan. Dzięki temu każda z Pań będzie mogła czuć się wygodnie podczas wykonywania obowiązków służbowych. To, co wyróżnia nasze spódnice medyczne damskie, to materiał, z jakiego zostały wykonane. Wysokiej jakości surowiec jest nie tylko trwały, ale przede wszystkim odporny na różnego rodzaju zabrudzenia i częste pranie. Dzięki temu przez długi czas zachowuje swój nienaganny wygląd, ale też kolor.

A może spódnica medyczna dla kosmetyczki?

Nasze spódnice medyczne damskie sprawdzą się także w wielu innych zawodach. Doceniają je również kosmetyczki i osoby specjalizujące się w wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ich jakość wykonania podkreśla profesjonalizm pracownika, a jednocześnie zapewnia wygodę i pozwala czuć się pięknie i komfortowo zarówno latem, jak i zimą.

Czym wyróżniają się spódniczki medyczne od Eldan?

Jak już wspomniano, spódnice medyczne Eldan to wysokiej jakości materiały, ale nie tylko. To także staranne i dokładne wykończenie, które sprawia, że odzież pomimo intensywnej eksploatacji służy paniom przez wiele lat. Wszystkie modele odzieży, w tym spódnice medyczne dla kobiet, są wzbogacone o:

  • rygielki – specjalne wzmocnienia wszelkich szwów, pęknięć i kieszeni, które zwiększają ich trwałość, chroniąc przed przypadkowym rozdarciem lub oderwaniem,

  • stebnowane szwy – dodatkowe wierzchnie przeszycie, które pozwala dodatkowo wzmocnić wszelkie szwy, a tym samym utrzymać odzież w nienagannym stanie po wielokrotnym użytkowaniu,

  • pięcionitkowy overlock – dzięki niemu szwy stają się bardziej elastyczne, a w efekcie są odporniejsze na pękanie.

Sprawdź naszą ofertę już dziś! Znajdziesz w niej także wygodne obuwie medyczne damskie oraz damskie spodnie medyczne.