Wymiany, zwroty i reklamacje towaru

W ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki przysługuje Państwu możliwość wymiany lub zwrotu zakupionej odzieży. Wymiany można dokonać na inny rozmiar, kolor lub fason.

Wymianie podlega wyłącznie towar bez śladów użytkowania, z oryginalnymi metkami producenta.

Odzież z haftem i nietypowa (szyta na zamówienie) nie podlega wymianie ani zwrotowi.

Jeśli kupiłeś odzież na fakturę VAT:

WYMIANA

Do paczki z wymienianą odzieżą należy dołączyć wypełniony i podpisany FORMULARZ WYMIANY. Na zwracaną odzież wystawiana jest korekta faktury, która zostanie wysłana na wskazany na formularzu adres mailowy.

ZWROT

Do paczki z zwracaną odzieżą należy dołączyć wypełniony i podpisany FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY. Na zwracaną odzież wystawiana jest korekta faktury, która zostanie przesłana na wskazany w formularzu adres mailowy. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu 14 dni od daty wystawienia korekty.

Jeśli kupiłeś odzież na paragon:

WYMIANA

Do paczki z wymienianą odzieżą/obuwiem należy dołączyć wypełniony i podpisany FORMULARZ WYMIANY, oraz oryginał fiskalny  paragonu, który Państwo otrzymali wraz z towarem. Na wymienioną odzież zostanie wystawiony nowy paragon.

ZWROT

Do paczki z zwracaną odzieżą/obuwiem należy dołączyć wypełniony i podpisany FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY oraz oryginał fiskalny  paragonu, który Państwo otrzymali wraz z towarem. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu 14 dni od daty wystawienia korekty.

W przypadku zgubienia paragonu prosimy o kontakt.

Koszt wymiany towaru to jedynie koszt powtórnej wysyłki - 18 zł płatne przy odbiorze lub 15 zł płatne z góry na konto. Klient ponosi również koszt wysyłki towaru do sprzedawcy. Jeżeli wymieniony produkt będzie tańszy niż pierwotnie zamówiony, koszty przesyłki zostaną pomniejszone o tę wartość. Analogicznie, przy wymianie na produkt droższy, do pobrania doliczymy brakującą kwotę.

REKLAMACJE

ELDAN udziela gwarancji jakości dla sprzedanego towaru na okres 365 dni. Okres gwarancji liczy się od dnia dostarczenia towaru do Klienta. Po upływie terminu wskazanego w niniejszym punkcie, uprawnienia z gwarancji wygasają.

Zgłaszając reklamacje należy wypełnić FORMULARZ REKLAMACYJNY

Adres do wysyłki towarów zwracanych/wymienianych/reklamowanych:

ELDAN
Dział wymian i zwrotów
ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Pobierz pliki:

Regulamin zakupu

Formularz wymiany

Formularz zwrotu/odstąpienia od umowy

Formularz reklamacji