Blog

Jak skompletować zestaw odzieży medycznej dla personelu?
138 wyświetlenia

Na co zwrócić uwagę wybierając zestaw odzieży medycznej? Jakie stroje wybrać dla personelu medycznego w swojej placówce? Przeczytaj!

Jaki prezent dla pielęgniarki kupić? 10 pomysłów
153 wyświetlenia

Chyba każdy zgodzi się, że pielęgniarki zasługują na szczególne docenienie. Jaki wybrać prezent dla pielęgniarki? Poznaj nasze propozycje!

Jak ubrać się na praktyki w szpitalu?
324 wyświetlenia

Zastanawiasz się, jak ubrać się na praktyki w szpitalu? Przeczytaj nasze wskazówki i dowiedz się, jak skompletować najlepszy strój!

Z jakich materiałów szyje się odzież medyczną?
578 wyświetlenia

Wybierając odzież medyczną, warto wybrać taką, która jest zrobiona z odpowiednich materiałów. Sprawdź z jakich tkanin medycznych szyje się ją u nas!

Jak dbać o odzież i obuwie medyczne? Poznaj praktyczne wskazówki
287 wyświetlenia

Praca w sektorze medycznym wymaga najwyższych standardów higienicznych. Przeczytaj, jak dbać o odzież medyczną i specjalistyczne obuwie!

 Jak przygotować się do dyżuru w szpitalu?
182 wyświetlenia

Długie dyżury to nieodłączna część pracy personelu medycznego. Jak przygotować się do dyżuru w szpitalu? Co ze sobą zabrać? Doradzamy w artykule!

Czy kolor odzieży medycznej ma znaczenie?
236 wyświetlenia

Szukasz stroju do pracy w placówce medycznej? Zastanawiasz się, czy kolor odzieży medycznej ma znaczenie? Czy każda specjalizacja wymaga innej barwy ubrań? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Jak wybrać spodnie medyczne męskie? Nasze porady
132 wyświetlenia

Komfortowe spodnie medyczne są bardzo ważnym elementem ubrania każdego profesjonalisty pracującego w służbie zdrowia. Jak wybrać odpowiednie spodnie medyczne męskie? Przeczytaj nasze porady!

Uniform dla kosmetyczki - poznaj 3 propozycje
257 wyświetlenia

Prowadzisz swój salon kosmetyczny i szukasz uniformów do pracy? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj nasze rady, jaki wybrać strój dla kosmetyczki i czym kierować się podejmując decyzję!

Jak wybrać odpowiednie obuwie medyczne?
192 wyświetlenia

Buty medyczne są bardzo ważnym elementem stroju personelu medycznego. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Sprawdź jak wybrać obuwie medyczne, które doskonale sprawdzi się nawet podczas długich dyżurów!