Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby produkowane przez nas ubrania ochronne w pełni odpowiadały Państwa wymaganiom. W związku z tym, na życzenie klienta i za dodatkową opłatą, wykonujemy hafty prezentujące m.in. logo oraz nazwę firmy, dla której przeznaczona będzie odzież. Możemy zająć się nie tylko wykonaniem haftu, ale także opracowaniem wybranego przez Państwa logo. Może to być pełen emblemat lub zwykły napis obejmujący podstawowe informacje o instytucji.

Oto garść przydatnych informacji, które ułatwią Państwu podjęcie decyzji oraz skorzystanie z naszej oferty:

  • jednorazowa opłata za opracowanie logo pod maszynę haftującą wynosi 50zł netto,
  • w przypadku zamówienia na zwykły napis (imię, nazwisko, funkcja oraz nazwa instytucji) opłata za opracowanie logo nie jest wliczana,
  • cena jednego haftu zależna jest od liczby ukłuć igły - wynosi od 6 do 12 zł netto za sztukę,
  • odzież z haftem nie podlega wymianie ani zwrotowi.Zachęcamy do kontaktu, zadawania dodatkowych pytań oraz składania zamówień.

 6DyEtCURdXC5leQAF,pod_slowikiem.jpg 

6DyEtCURdXC5leQAF,spa.jpg 6DyEtCURdXC5leQAF,limarco.jpg 

Oferujemy Państwu możliwość znakowania odzieży etykietami identyfikacyjnymi. Takie znakowanie jest trwałe i odporne na pranie i prasowanie. Nadruki wytrzymują pranie w temperaturze 90°C a także prasowanie w temperaturze 200°C.

Na nadrukach może znajdować się napis z imieniem i nazwiskiem, funkcją czy nazwą firmy. Możemy też zamieścić logo w kolorze czarnym.

Na specjalne zamówienia możemy wykonać nadruki kolorowe.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą proszę o kontakt z Działem Realizacji Zamówień: